نسیم پلاس
برگزاری جشن روز کارگر در گروه صنعتی ماموت توسط نسیم سبز تصویر

برگزاری جشن روز کارگر در گروه صنعتی ماموت توسط نسیم سبز تصویر


  • ارسال شده در تاریخ : ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • ارسال شده توسط Admin

اردیبهشت ماه 97 به مناسبت روز کارگر، جشن بزرگ کارگران گروه صنعتی ماموت با حضور هنرمندان و  طنزپردازان مطرح کشور، با حضور بیش از 3000 کارگر و مدیران ارشد این شرکت برگزار شد. این جشن با همکاری شرکت نسیم سبز تصویر انجام شد که گزیده‌ای از این مراسم در قالب عکس‌های زیر قابل مشاهده است.

شرکت نسیم سبز تصویر با پشتوانه بیش از 21 سال تجربه به عنوان جامع ترین شرکت برگزار کننده جشن و مراسم در کشور این افتخار را دارد تا با شرکت‌ها و ارگان‌های مختلف همکاری داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و تماس با ما لطفا کلیک کنید.

   

   

  

 

برگزاری همایش خود را با خیال راحت به ما بسپارید

تگ ها
برگزاری جشن های شاد برای شرکت ها ، برگزاری جشن های شاد برای ارگانها و وزارت خانه ها ، برگزاری همایش کنگره سمینار ، برگزاری جشنواره ، برگزاری رونمایی و افتتاحیه ، برگزاری یادواره شهدا و مسابقات قرآنی ، تولید و پخش برنامه های تلویزیونی ، تولید و پخش تیزر و نماهنگ فرهنگی - مذهبی ، مستندسازی ، تولید و پخش موشن گرافیک و انیمیشن ، دکور دیجیتال ، ضبط و پوشش تصویری ، برگزار کننده همایش ، برگزار کننده جشن ، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ، تولید و پخش تیزر و نماهنگ صنعتی ، فیلمسازی صنعتی و تبلیغاتی ، آهنگ سازی و استودیوی صدا