نسیم پلاس
برگزاری جشن گلریزان بهزیستی در شیرخوارگاه آمنه توسط نسیم سبز تصویر و پخش از شبکه سه سیما

برگزاری جشن گلریزان بهزیستی در شیرخوارگاه آمنه توسط نسیم سبز تصویر و پخش از شبکه سه سیما


  • ارسال شده در تاریخ : ۱۰ خرداد ۱۳۹۷
  • ارسال شده توسط Admin

یکی از بزرگترین گردهمایی ‌های جامعه بهزیستی، روز جمعه 11 خرداد 97 همزمان با ایام ماه مبارک رمضان با همکاری شرکت نسیم سبز تصویر برگزار شد. این رویداد با حضور وزیر کار و تعاون، رئیس سازمان بهزیستی، جمعی از خیرین و مجری‌گری مشترک احمد اکبرنژاد و برزو ارجمند همراه بود. به واسطه حضور خیرین محترم در شیرخوارگاه آمنه، مبالغ قابل توجهی برای کمک به افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی جمع‌آوری شد. از جمله خدماتی که شرکت نسیم سبز تصویر عهده‌دار آن بود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

* برگزاری رویداد

* فیلمبرداری، صدابرداری و نورپردازی صحنه

* عکس‌ برداری

* طراحی دکور اصلی صحنه

* طراحی و نصب دکور دیجیتال

* دعوت از هنرمندان صدا و سیما

* پخش گزیده‌ای از این برنامه از شبکه یک سیما

شرکت نسیم سبز تصویر با پشتوانه بیش از 21 سال تجربه به عنوان جامع ترین شرکت برگزار کننده جشن ها و مراسم در کشور این افتخار را دارد تا با شرکت‌ها و ارگان‌های مختلف همکاری داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و تماس با ما لطفا کلیک کنید.

         برگزاری همایش خود را با خیال راحت به ما بسپارید

تگ ها
برگزاری جشن های شاد برای شرکت ها ، برگزاری جشن های شاد برای ارگانها و وزارت خانه ها ، برگزاری همایش کنگره سمینار ، برگزاری جشنواره ، برگزاری رونمایی و افتتاحیه ، برگزاری یادواره شهدا و مسابقات قرآنی ، تولید و پخش برنامه های تلویزیونی ، تولید و پخش تیزر و نماهنگ فرهنگی - مذهبی ، مستندسازی ، تولید و پخش موشن گرافیک و انیمیشن ، دکور دیجیتال ، ضبط و پوشش تصویری ، برگزار کننده همایش ، برگزار کننده جشن ، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ، تولید و پخش تیزر و نماهنگ صنعتی ، فیلمسازی صنعتی و تبلیغاتی ، آهنگ سازی و استودیوی صدا